Odtrucia alkoholowe

odtrucie alkoholowe w domu

Natychmiastowe odtrucie alkoholowe w: Krakowie, Tarnowie, Zakopanym, Nowym Sączu, Nowym Targu, Katowicach, Gliwicach, Olkuszu i Chrzanowie z dojazdem do pacjenta.

Zadzwoń: 609 201 372 lub 602 262 026.

Dojazd od 30 do 90 minut.

Jak działamy?

Odtrucie alkoholowe realizowane jest zazwyczaj w domu pacjenta, gdzie zapewnione są najlepsze warunki do efektywnego podawania odpowiednich leków i płynów leczniczych.

Pacjent otrzymuje dożylnie średnio 1500 ml płynów infuzyjnych, których zadaniem jest wyrównanie zaburzeń przemiany materii i gospodarki wodno-elektrolitowej. Zestaw leków podawanych w trakcie odtrucia jest dobierany indywidualnie w zależności od stanu pacjenta i obejmuje między innymi leki:

  • przeciwwymiotne,
  • obniżające ciśnienie krwi i tętno,
  • zmniejszające napięcie mięśniowe,
  • uspokajające,
  • przeciwpadaczkowe.

Co dalej?

Kontynuację leczenia doraźnego zapewniają lekarstwa doustne zapisywane przez lekarza na najbliższych kilka dni po odtruciu. Dalsze leczenie farmakologiczne może być zaplanowane już w trakcie pierwszej wizyty lub po konsultacji z psychiatrą specjalizującym się w terapii uzależnień.

W trakcie odtrucia alkoholowego udzielamy porad i wskazówek dotyczących możliwości psychoterapii w ośrodkach prywatnych i państwowych oraz doradzamy właściwą diagnostykę stanu zdrowia (konsultacje internistyczne, neurologiczne, kardiologiczne). Kontynuacja leczenia może być przeprowadzona przez nasz zespół lub przez terapeutów współpracujących z nami od wielu lat.

W razie potrzeby wypisujemy zwolnienia lekarskie.

Jaki jest efekt naszych działań?

Cel podejmowanych przez nas działań to kompleksowy detoks alkoholowy i przerwanie ciągu alkoholowego, co prowadzi do wyrównania wszelkich zaburzeń w organizmie pacjenta. Aż 95 % pacjentów skutecznie przerywa dzięki nam ciąg alkoholowy.

W przypadku stwierdzenia alkoholizmu przygotowujemy dalszą terapię antyalkoholową oraz pomagamy w postępowaniu terapii odwykowej.

W co jesteśmy zaopatrzeni?

Używamy jednorazowego, certyfikowanego sprzętu, a także sprawdzonej aparatury wspomagającej – przywozimy ze sobą między innymi cyfrowy aparat EKG, pulsoksymetrię, najnowocześniejsze w Małopolsce mobilne USG oraz szybkie laboratorium diagnostyczne, które pozwala nam przekazać Państwu wynik drogą mailową lub telefoniczną w ciągu 2 godzin.

Chcą Państwo wiedzieć więcej?

Zapraszamy do zapoznania się z często zadawanymi pytaniami oraz do kontaktu telefonicznego. Chętnie pomożemy!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress