O nas

PRYWATNA PRZYCHODNIA MEDICUS

Jesteśmy największą i najstarszą firmą w Małopolsce specjalizującą się w domowej opiece nad pacjentami nadużywającymi alkoholu oraz innych substancji psychoaktywnych. Od 1990 roku objęliśmy leczeniem już ponad 50 tysięcy pacjentów, którzy wymagali doraźnej lub trwałej pomocy związanej z leczeniem problemów alkoholowych.

ZESPÓŁ ODTRUWAJĄCY

Nasz zespół to sześciu doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy gotowych pomóc Państwu od wczesnego ranka po późne godziny wieczorne. Pracujemy w systemie zmianowym, by móc zareagować jak najszybciej.

Zapewniamy profesjonalizm i dyskrecję, a do każdego pacjenta podchodzimy z pełną wyrozumiałością i empatią. Mogą nam Państwo zaufać – wiemy, jak radzić sobie z nawet najbardziej złożonymi uzależnieniami.

Oprócz świadczenia usług związanych z odtruciami alkoholowymi w Krakowie pracujemy w najlepszych krakowskich klinikach i szpitalach (między innymi w Szpitalu im. Babińskiego, Szpitalu im. Jana Pawła II, Wojskowym Szpitalu Klinicznym i Państwowym Szpitalu Klinicznym nr 1). Jesteśmy absolwentami wydziałów lekarskich na uczelniach medycznych w Łodzi, Poznaniu i Krakowie.

OFERTA POMOCY

Odtrucie alkoholowe w domu pacjenta często jest jedynie początkiem do skutecznego zwalczenia problemu uzależnienia, dlatego oferujemy także dodatkowe wsparcie i kontynuację leczenia przy pomocy naszych psychiatrów oraz współpracujących z nami terapeutów z prywatnych i państwowych klinik zajmujących się terapią uzależnień.

Dodatkowo proponujemy postępowanie psychiatryczne, internistyczne oraz diagnostyczne w warunkach domowych pacjenta – zapewni to komfort i całkowitą dyskrecję.

Zobacz naszą pełną ofertę.

odtrucie alkoholowe w domu

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Gwarantujemy szybką reakcję, bezpłatną doraźną konsultację telefoniczną oraz skuteczne przerwanie ciągu alkoholowego.

Tel. 609 201 372 lub 602 262 026

Odtrucia alkoholowe – Kraków, Tarnów, Zakopane, Nowy Sącz, Nowy Targ, Katowice, Gliwice, Olkusz, Chrzanów

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska Medicus

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress